Polski

BIURO TŁUMACZEŃ

Translation Services 24 należy do Language Reach Group, która jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się biur tłumaczeń o globalnym zasięgu. Nasza siedziba główna mieści się w Londynie i to właśnie stamtąd oferujemy usługi tłumaczeniowe lokalnym, ale również coraz częściej międzynarodowym klientom. Naszym priorytetem jest świadczenie zindywidualizowanych tłumaczeń i usług , które doskonale spełniają nawet najbardziej złożone potrzeby wszystkich naszych klientów.

 

Nasze  biuro tłumaczeń specjalizuje się w szeregu różnego rodzaju tekstów łącznie z dokumentami prawnymi, finansowymi, medycznym i marketingowymi. Jako doświadczone biuro tłumaczeniowe dysponujemy ogromną wiedzą, która umożliwiła nam zdobycie zaufania różnych organizacji łącznie ze spółkami widniejącymi na indeksie FTSE 100, międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi, ale także oddziałami lokalnego samorządu. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas jak ważne jest świadczenie usług dostosowanych do indywidualnych cech klientów oraz unikalnych warunków każdego projektu. Co stanowi doskonałe rozwiązanie dla jednego klienta, może okazać się całkowicie nietrafione w przypadku innego. Dlatego nasz zespół specjalistów w Translation Services 24 przede wszystkim przywiązuje ogromną wagę do najdrobniejszych szczegółów każdego projektu. Tak bezkompromisowe podejście eliminuje ryzyko wystąpienia pomyłek czy błędów i gwarantuje niezrównaną jakość usług.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI[pwebcontact id=11]

biuro tłumaczen

NASZE USŁUGI TŁUMACZENIOWE

Translation Services London, UK  potrafi spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia dokumentacji prawnej, lokalizację witryn internetowych oraz adaptację materiałów marketingowych. Naszą specjalnością jest tłumaczenie dostosowane do przekazu klienta, jednocześnie pozostające w harmonii z oryginałem. Dzięki przestrzeganiu zasady korzystania wyłącznie z usług wykwalifikowanych i niezawodnych tłumaczy potrafimy zagwarantować wysoką jakość i dokładność produkowanych przez nas tłumaczeń. Ponadto do każdego projektu przydzielamy tłumacza specjalizującego się w danej dziedzinie.

  • Usługi tłumaczenia tekstów finansowych -  oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu tłumaczeń dokumentów sektora finansów między innymi specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentacji dotyczącej kontaktu z mediami i akcjonariuszami, raportów rocznych, audytów oraz prognoz finansowych.
  • Usługi tłumaczenia tekstów prawnych - obejmują one tłumaczenia przysięgłe, certyfikowane i potwierdzone notarialnie.
  • Usługi tłumaczenia tekstów marketingowych - pomagamy naszym klientom reklamować ich usługi w różnych językach i na przestrzeni zróżnicowanych sektorów.
  • Usługi tłumaczenia tekstów medycznych - biuro tłumaczeń Translation Services 24 oferuje również tłumaczenia materiałów i dokumentów medycznych i farmaceutycznych.
  • Usługi tłumaczenia tekstów technicznych - oferujemy klientom z branż wysokospecjalistycznych tłumaczenia techniczne obejmujące tłumaczenia instrukcji obsługi, broszur oraz specyfikacji produktów.
  • Usługi tłumaczenia witryn internetowych - świadczymy profesjonalne usługi tłumaczenia witryn internetowych klientów z różnych branż. Oferujemy tłumaczenia stron produktowych oraz pełną lokalizację witryn.
  • Lokalizacja - skutecznie i dokładnie lokalizujemy treści i materiały klientów, pomagając im tym samym na dotarcie do większej liczby ich klientów końcowych. Zawsze bierzemy pod uwagę różnice kulturowe, polityczne i regionalne.
 • DTP - nasi wykwalifikowani graficy doskonale realizują zamysły projektowe naszych klientów.

 

 
OFEROWANE JĘZYKI

Translation Services 24 oferuje usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych w ponad 150 językach. Jako biuro tłumaczeń zdajemy sobie sprawę z ogromnego zapotrzebowania nie tylko na główne języki, lecz również na ich regionalne odmiany w postaci dialektów. W związku z tym oferujemy wiele różnych języków w tym: francuski, niemiecki, hiszpański, mandaryński, arabski, rosyjski, urdu, japoński, joruba, polski, perski, malajski, tamilski, amharski, czeski, holenderski oraz mniej znane regionalne dialekty. Nasze portfolio obejmuje wiele języków afrykańskich, azjatyckich i bliskowschodnich, języki indopacyficzne, europejskie oraz południowoamerykańskie.


NASI SPECJALIŚCI

Nasze biuro zatrudnia zespół wykwalifikowanych tłumaczy pisemnych i ustnych wyspecjalizowanych w wielu różnych dziedzinach. Współpracujemy z ponad 8000 tłumaczy, którzy tłumaczą na 150 różnych języków.

Nasz zespół doświadczonych kierowników projektów i opiekunów klienta współpracuje z lingwistami przy szybkiej i niezawodnej realizacji wiernych i zindywidualizowanych tłumaczeń. Dbając o dokładność i personalizację naszych usług każdemu z naszych klientów przydzielamy opiekuna.


PROMOCJE

Translation Services 24 zawsze przede wszystkim stawia potrzeby swoich klientów na pierwszym miejscu. Wierzymy, że promocje są bardzo ważne. Dlatego każdy globalny klient, który nawiąże z nami współpracę otrzyma ofertę promocyjną. Jesteśmy dumni z oferowania konkurencyjnych cen.


CZAS REALZIACJI ZAMÓWINIA

Nasze biuro tłumaczeń realizuje zamówienia w rekordowych terminach. Nasz standardowy czas realizacji tłumaczenia 2000 słów to 24 godziny. Natomiast nasza usługa ekspresowa obejmuje czas realizacji treści liczących do 12 000 słów w 24 godziny.


BEZPIECZEŃSTWO

Zachowanie poufność i prywatność materiałów i dokumentów naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. Gwarantujemy bezpieczeństwo dokumentów oraz nieujawnianie ich treści stronom trzecim. Na prośbę klienta jesteśmy gotowi podpisać umowę o zachowaniu poufności.


KONTAKT

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o telefon pod numer 020 8677 3775 lub e-mail na adres: info@translationservices24.com. Alternatywie prosimy przesłać nam swoje dokumenty wypełniając forme kontaktowa.Biuro i Agencja Tlumacza

Biuro Tlumaczen | 80 Long Lane, EC1A 9ET | London, UK

info@translationservices24.com | +44 (0) 20 8677 3775