دارالترجمه


تماس با ما


[pwebcontact id=21]

دارالترجمه – ترجمه حرفه‌ای مدارک


Translation Services 24 بخشی از Language Reach Group است که یکی از رو به رشدترین دارالترجمه‌ها در جهان می‌باشد. دفتر مرکزی ما در لندن واقع شده است اما خدمات روز افزونیرابهمشتریانبین‌المللی خود ارائه می‌نماییم. ما همواره متعهد به ارائه خدمات متناسب با مشتری می‌باشیم که نتایجی استثنایی را در کلیه زمینه‌های خدماتی ما تضمین می‌کند.


دارالترجمه ما با صنایع متعددی در بخش‌های حقوقی، مالی، پزشکی و بازاریابی همکاری می‌کند. پس از سال‌ها تجربه کاری، ما دانشی دقیق و عمیق کسب نموده‌ایم و اکنون سازمان‌ها با ظرفیت‌های متفاوت، ازجمله شرکت‌های FTSE 100، سازمان‌های غیردولتی بین‌المللی و ادارات دولتی محلی، از خدمات ترجمه ما بهره می‌برند. با تجربه‌ گسترده‌ ما در کمک به انواع مختلف مشتریان، ما اهمیت ارائه خدمات ویژه که برای هر پروژه منحصر به فرد است را درک می‌کنیم. خدماتی که ممکن است برای یک مشتری مناسب باشد ممکن است برای مشتری دیگر مناسب نباشد. به همین دلیل، کارشناسان ما در Translation Services 24 روی این مسئله تمرکز می‌کنند که با همه پروژه‌ها با بالاترین میزان دقت برخورد کنند. این مسئله احتمال هر اشتباهی را از میان برده و درعوض خدماتی بی‌نظیر، دقیق و موثر را تضمین می‌نماید. خدمات ترجمه‌ای ما

Translation Services 24 شما را در تمامی زمینه‌های نیازهای خدمات ترجمه یاری می‌کند. اگر نیاز به ترجمه مدارک قانونی، بومی‌سازی وب‌سایت خود یا تطبیق مطالب بازاریابی داشته باشید، ما تضمین می‌کنیم در عین حال که معنی اولیه را حفظ می‌کنیم، پیام شما را به‌درستی تطابق دهیم. برای تضمین کیفیت و دقت، ما از زبانشناسان واجد صلاحیت، با زبان بومی و قابل اطمنیان استفاده می‌کنیم و اطمینان حاصل می‌نماییم که کلیه مترجمین ما در زمینه خاص کاری شما باتجربه باشند.


خدمات ترجمه مالی – ما زمینه‌های متعددی را در بخش مالی، اعم از روابط عمومی و سهام‌داران، و ترجمه گزارش‌های سالانه، حسابرسی‌ها و پیش‌بینی‌های مالی پوشش می‌دهیم.


خدمات ترجمه حقوقی – این خدمات شامل ترجمه‌های رسمی، گواهی‌شده و محضری می‌گردد.


خدمات ترجمه مطالب فروش و بازاریابی -  ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم خدمات خود را به زبان‌های متعدد در بخش‌های مختلف کاری عرضه کنند.


خدمات ترجمه پزشکی – Translation Services 24 خدمات ترجمه‌ در زمینه‌های تخصصی پزشکی و داروسازی ارائه می‌کند.


خدمات ترجمه فنی – ما ترجمه‌های فنی را به صنایع تخصصی ارائه می‌کنیم که شامل ترجمه دفترچه‌های راهنما، کتابچه و بروشور و مشخصات محصولات می‌گردد.


خدمات ترجمه وب‌سایت – ما خدمات ترجمه حرفه‌ای وب‌سایت را به زمینه‌های کاری مختلف ارائه می‌کنیم. خدمات ترجمه وب‌سایت ما از ترجمه صفحه ورودی تا خدمات کامل بومی‌سازی تنوع دارد.


بومی‌سازی – ما مطالب شما را بومی‌سازی می‌کنیم تا به‌طور موثری به شما در ارتباط برقرار کردن با مخاطبین خود با در نظر گرفتن تفاوت‌های فرهنگی، سیاسی و منطقه‌ای کمک کنیم.


صفحه‌آرایی (DTP) – طراحان گرافیکی ما از طراحی و چیدمان برای ارائه مطالب شما در زبان مورد نظر شما استفاده می‌کنند.

 

 
زبان‌های تحت پوشش

Translation Services 24 خدمات ترجمه کتبی و شفاهی را در بیش از ۱۵۰ زبان ارائه می‌کند. اینجا در این دارالترجمه، ما نیاز به زبان‌های رایج و همینطور گویش‌های منطقه‌ای را درک می‌کنیم. به همین دلیل، ما زبان‌های متعدد مانند فرانسوی، آلمانی، اسپانیولی، ماندرین (چینی)، عربی، روسی، اردو، ژاپنی، یاروبا، لهستانی، فارسی، مالزیایی، تامیل، امهری، چک، هلندی و همینطور گویش‌های معدودتر منطقه ای را پوشش می‌دهیم. ما زبان‌های متعدد آفریقایی، آسیایی و خاورمیانه‌ای، استرالیایی و اقیانوسیه‌ای، اروپایی و آمریکای جنوبی را تحت پوشش داریم.

متخصصین ما

ما از تیمی از مترجمین کتبی و شفاهی بومی که همه دارای مهارت‌ها و مدارک تخصصی هستند تشکیل شده‌ایم. ما با شبکه‌ای از ۸۰۰۰ مترجم در بیش از ۱۵۰ زبان کار می‌کنیم. مدیران حساب و مدیران پروژه‌های ما در لندن قرار دارند و به موازات زبان‌شناسان ما کار می‌کنند تا هر بار خدماتی دقیق، سریع و قابل اطمینان ارائه دهند. برای دقت بیشتر، برای هرکدام از مشتریان ما یک مدیر حساب اختصاصی در نظر گرفته می‌شود.

تخفیف قیمت

اینجا در Translation Services 24 مشتریان ما همیشه در صف مقدم فرآیندهای ما قرار دارند. به همین دلیل است که ما فکر می‌کنیم تخفیف دادن واقعاً مهم است! و حالا که صحبت از قیمت شد، در حال حاضر پس از باز کردن حساب نزد ما، تخفیف ویژه‌ای به حساب‌های بین‌المللی خود می‌دهیم. دارالترجمه ما به ارائه قیمت‌های بسیار رقابتی افتخار می‌کند.

زمان انجام کار

دارالترجمه ما از لحاظ زمان لازم برای انجام کار یکی از سریع‌ترین‌ها در این صنعت می‌باشد. زمان استاندارد ما ۲۰۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت است اما ما می‌توانیم تا ۱۲۰۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت را برای سفارش‌های فوری و اضطراری پوشش دهیم.

امنیت

امنیت و حریم خصوصی مشتریان ما برای ما اهمیت دارد. ما اطمینان حاصل می‌کنیم مدارک محفوظ می‌ماند و به اشخاص ثالث منتقل نمی‌گردد. در صورت تمایل حاضریم توافقنامه عدم افشای اطلاعات نیز امضاء کنیم.

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۰۸۶۷۷۳۷۷۵ با ما تماس بگیرید و یا به آدرس info@translationservices24.com ایمیل بزنید. همچنین می‌توانید مدارک خود را از طریق گزینه ‘قیمت‌دهی آنلاین’ آپلود نمایید.Biuro i Agencja Tlumacza


 دارالترجمه

info@translationservices24.com | +44 (0) 20 8677 3775