دارالترجمه

زبان‌های تحت پوشش

Translation Services 24 خدمات ترجمه کتبی و شفاهی را در بیش از ۱۵۰ زبان ارائه می‌کند. اینجا در این دارالترجمه، ما نیاز به زبان‌های رایج و همینطور گویش‌های منطقه‌ای را درک می‌کنیم. به همین دلیل، ما زبان‌های متعدد مانند فرانسوی، آلمانی، اسپانیولی، ماندرین (چینی)، عربی، روسی، اردو، ژاپنی، یاروبا، لهستانی، فارسی، مالزیایی، تامیل، امهری، چک، هلندی و همینطور گویش‌های معدودتر منطقه ای را پوشش می‌دهیم. ما زبان‌های متعدد آفریقایی، آسیایی و خاورمیانه‌ای، استرالیایی و اقیانوسیه‌ای، اروپایی و آمریکای جنوبی را تحت پوشش داریم.

متخصصین ما

ما از تیمی از مترجمین کتبی و شفاهی بومی که همه دارای مهارت‌ها و مدارک تخصصی هستند تشکیل شده‌ایم. ما با شبکه‌ای از ۸۰۰۰ مترجم در بیش از ۱۵۰ زبان کار می‌کنیم. مدیران حساب و مدیران پروژه‌های ما در لندن قرار دارند و به موازات زبان‌شناسان ما کار می‌کنند تا هر بار خدماتی دقیق، سریع و قابل اطمینان ارائه دهند. برای دقت بیشتر، برای هرکدام از مشتریان ما یک مدیر حساب اختصاصی در نظر گرفته می‌شود.

تخفیف قیمت

اینجا در Translation Services 24 مشتریان ما همیشه در صف مقدم فرآیندهای ما قرار دارند. به همین دلیل است که ما فکر می‌کنیم تخفیف دادن واقعاً مهم است! و حالا که صحبت از قیمت شد، در حال حاضر پس از باز کردن حساب نزد ما، تخفیف ویژه‌ای به حساب‌های بین‌المللی خود می‌دهیم. دارالترجمه ما به ارائه قیمت‌های بسیار رقابتی افتخار می‌کند.

زمان انجام کار

دارالترجمه ما از لحاظ زمان لازم برای انجام کار یکی از سریع‌ترین‌ها در این صنعت می‌باشد. زمان استاندارد ما ۲۰۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت است اما ما می‌توانیم تا ۱۲۰۰۰ کلمه در ۲۴ ساعت را برای سفارش‌های فوری و اضطراری پوشش دهیم.

امنیت

امنیت و حریم خصوصی مشتریان ما برای ما اهمیت دارد. ما اطمینان حاصل می‌کنیم مدارک محفوظ می‌ماند و به اشخاص ثالث منتقل نمی‌گردد. در صورت تمایل حاضریم توافقنامه عدم افشای اطلاعات نیز امضاء کنیم.

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۰۸۶۷۷۳۷۷۵ با ما تماس بگیرید و یا به آدرس info@translationservices24.com ایمیل بزنید. همچنین می‌توانید مدارک خود را از طریق گزینه ‘قیمت‌دهی آنلاین’ آپلود نمایید.

Translation Company TS24

Translation Services 24 | 5 St John's Ln, London EC1M 4BH | London, UK

info@translationservices24.com | +44 (0) 20 8677 3775