TERCÜME BÜROSU

TERCÜME BÜROSU

Translation Services 24, dünyanın en hızlı büyüyen tercüme bürolarından biri olan Language Reach Group'un bünyesinde kurulmuştur. Merkezi Londra bulunan şirketimiz, uluslararası müşterilere çok sayıda dil hizmeti sunmakta, onlara daima özel hizmetler sunmayı ve her alanda mükemmel sonuçlar garanti etmeyi amaçlamaktadır.

Tercüme büromuz, hukuk, finans, tıp ve pazarlama sektörleri gibi birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Yılların kazandırdığı büyük bilgi birikimimiz sayesinde, bugün, FTSE (Financial Times & Stock Exchange) 100 endeksinde yer alan şirketler, uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları ve yerel yönetim departmanları da dahil olmak üzere farklı kapasitelerdeki kuruluşlar tercüme hizmetlerinde bizi tercih etmektedir. Farklı müşteri türlerine yardımcı olma konusundaki geniş deneyimimiz sayesinde, her bir proje için özel hizmet sunmanın ne kadar önemli olduğun farkındayız. Bir müşteriye sunulan hizmet, başka bir müşteri için o kadar uygun ve yerinde olmayabilir. Bu nedenle, Translation Services 24'teki uzmanlarımız, tüm projelere ayrıntılara azami dikkat göstererek yaklaşmaktadırlar. Bu yaklaşım, hata payını sıfıra indirmemizi ve rakipsiz, doğru ve etkili bir hizmet garanti etmemizi sağlamaktadır.

Bize Ulaşın

 

TERCÜME HİZMETLERİMİZ

Translation Services 24, tercüme ihtiyaçlarınızın tüm alanlarında size yardımcı olmaktadır. İster resmi evrak tercümesi, ister web sitenizin yerelleştirilmesi veya pazarlama materyallerinin adaptasyonu olsun, her türlü mesajınızı hedef dile doğru bir şekilde uyarlarken, aynı zamanda kaynak metnin anlamına sadık kalmayı taahhüt ediyoruz. Kalite ve doğruluktan emin olmak için, ana dilinde hizmet sunan nitelikli ve güvenilir dil bilimciler ile birlikte çalışıyor ve tüm tercümanlarımızın belirli iş alanlarında deneyim sahibi olmalarını şart koşuyoruz.

  • Finansal Tercüme Hizmetleri - Pay sahipleri ve halkla ilişkilerden yıllık raporlar, denetimler ve finansal tahminlere kadar finans sektöründeki birçok alanda tercüme hizmet sunuyoruz.

 

  • Hukuk Tercüme Hizmetleri - Yeminli, tasdik şerhli ve noter onaylı tercümeleri kapsamaktadır.

 

  • Pazarlama Tercüme Hizmetleri – Müşterilerimizin, hizmetlerini çok sayıda farklı dilde, farklı iş sektörlerinde pazarlamalarına yardımcı oluyoruz.

 

  • Tıbbi Tercüme Hizmetleri - Translation Services 24, uzmanlık gerektiren tıp ve eczacılık alanlarında tercüme hizmetleri sunmaktadır.

 

  • Teknik Tercüme Hizmetleri - Belirli alanlarda uzmanlaşmış sektörlere, kullanma kılavuzu ve kitapçık tercümelerinden broşür ve ürün spesifikasyonu tercümelerine kadar birçok konuda doğru teknik tercümeler sunuyoruz.

 

  • Web Sitesi Tercüme Hizmetleri - Farklı iş sektörlerine profesyonel web sitesi tercüme hizmetleri sunuyoruz. Web sitesi tercüme hizmetlerimiz, hedef sayfaların tercümesinden tamamen yerelleştirme hizmetine kadar çeşitlilik göstermektedir.

 

  • Yerelleştirme - Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamak için içeriğinizi kültürel, siyasi ve bölgesel farklılıkları göz önünde bulundurarak, etkin bir şekilde yerelleştiriyoruz.

 

  • DTP (Masaüstü Yayıncılık) - Grafikerlerimiz, içeriğinizi istediğiniz dilde hazırlamak için tasarım ve düzenleme yazılımları kullanmaktadırlar.

 

HİZMET SUNULAN DİLLER

Translation Services 24, 150'den fazla dilde yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunmaktadır. Bir tercüme bürosu olarak, en çok konuşulan dillerin yanı sıra yerel lehçelerde de tercüme ihtiyaçlarının olduğunun farkındayız. Bu nedenle, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Mandarin (Çince)[A1] , Arapça, Rusça, Urduca, Japonca, Yoruba (Batı Afrika)[A2] , Lehçe, Farsça, Malayca, Tamilce, Amharca (Etiyopya)[A3] , Çekçe, Flemenkçe gibi çok sayıda dilde ve daha az konuşulan yerel lehçelerde tercüme hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz, Afrika, Asya, Orta Doğu, Avustralya, Okyanus ülkeleri, Avrupa ve Güney Amerika'nın çeşitli dillerini de kapsamaktadır.

UZMANLARIMIZ

Biz, her biri alanında uzmanlaşmış beceri ve niteliklere sahip, ana dilinde hizmet sunan yazılı ve sözlü tercümanlardan oluşan bir ekibe sahibiz. 150'yi aşkın dilde hizmet sunan 8000 tercüman ile birlikte çalışıyoruz.

Londra'da ikamet eden kurum içi müşteri yöneticilerimiz ve proje müdürlerimiz, her zaman doğru, hızlı ve güvenilir hizmet sağlayan dil bilimcilerimiz ile işbirliği içinde çalışmaktadırlar. Kalite kontrolü için, müşterilerimizin her birine özel bir müşteri yöneticisi tahsis edilmektedir.

FİYAT PROMOSYONU

Translation Services 24 olarak, müşterilerimizi daima ön planda tutmak zorundayız. Bu yüzden, devamlı promosyonların gerçekten önemli olduğunu düşünüyoruz. Halihazırda, büromuz bünyesinde hesap açan uluslararası müşterilerimize özel bir fiyat promosyonu sunuyoruz. Tercüme büromuz, son derece rekabetçi fiyatlar sunma konusunda kendisiyle gurur duymaktadır.

İŞ BİTİRME SÜRESİ

Tercüme büromuz, sektörün en hızlı iş bitirme süresine sahip şirketlerinden biridir. Standart iş hacmi 24 saat içerisinde 2000 kelimedir, fakat acil talepler için bu hacim 24 saatte 12000 kelimeye kadar çıkarılabilmektedir.

GÜVENLİK

Müşterilerimizin gizliliği ve güvenliği bizim için son derece önemlidir. Belgelerinizin korunduğu ve herhangi bir üçüncü şahısla paylaşılmadığı konusunda size garanti veriyoruz. Talep etmeniz halinde gizlilik sözleşmesi imzalamaktan memnuniyet duyacağız.

İLETİŞİM

Daha fazla bilgi almak için bizi 020 8677 3775 numaralı telefondan arayabilir veya info@translationservices24.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca, 'Online Quote' (Çevrimiçi Fiyat Teklifi) düğmesine tıklayarak belgelerinizi sisteme yükleyebilirsiniz.

Translation Company TS24

Translation Services 24 | 5 St John's Ln, London EC1M 4BH | London, UK

info@translationservices24.com | +44 (0) 20 8677 3775